Autor: Různí autoři
2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav