Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Želejov

Autor: Různí autoři

2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1992, Práce

Stav: velmi dobrý, lehce ohlý roh desek, nepatrně odřené hrany hřbetu

Východočeská galerie Pardubice, 1981

Stran: 120

1982, Jazzová sekce "Jazzpetit"

Stav: velmi dobrý; lehce ohnutý horní růžek