Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Zvěstování naděje

Autor: Vladimír Suchánek 1933 - 2021

2x sign. litografie V. Suchánek, 21x15cm, sign. DU, vyd. G. Slanicay a Z. Šíma, 2006, edice Duo, ex. 78/100 na papíru Excudit, 2x volný list v pův. ob., velmi dobrý stav

1958, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: zažloutlé okraje a zadní strana papírové obálky, jinak velmi pěkný stav

1992, Odeon

Stav: zadní strana obálky trochu pomačkaná, jinak celkově velmi pěkný stav!