Filmové plakáty 4. aukce

460 filmových plakátů českých výtvarníků ve formátech A1 a A3.

Aukce bude probíhat on-line na stránkách Aukční síně Vltavín ( www.auctions-art.cz ), katalog bude zveřejněn v druhé půlce května.

Pro zadávání limitů a dražbu online je potřeba se předem registrovat (ověření nového dražitele může trvat až 2 pracovní dny, proto se prosíme registrujte s dostatečným předstihem). Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

1x sign. serigrafie O. Janeček (21x15cm), podpis pod vlastní básní L. Stehlík, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1986, rozkládací list, ruční papír, výborný stav

11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav

5x sign. kombinovaná technika J. Anderle, vyd. Supraphon, Praha, 1986, ex. 159/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, volné listy v obálce, 44s., výborný stav

1946, Naše vojsko

2013, J Press

Pragma, 2012

Stran: 288