Položka byla vložena do košíku
Stránka kterou hledáte neexistuje. Přejďěte prosím na hlavní stránku nebo zkuste vyhledávání
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
2012, Fortuna
Stav: drobně naražené růžky desek, jinak velmi dobrý
1995, Univerzita Karlova
Doba vymknutá z kloubů; Kořeny české reformace; Kronika válečných let; Epilog bouřlivého věku
Stav: výborný stav všech čtyř svazků; knihy jako nové!
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť