Položka byla vložena do košíku
soubor deseti drobných dřevorytů s krátkým úvodním textem B.B. Buchlovana, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1927, ex. 24/50, dřevoryty ve velmi dobrém stavu, dvojlist s textem opotřeben, pův. ob. při okrajích značně poškozena a ušpiněna
2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav
soubor experimentálních sonetů čtyř autorů, vyd. nákladem vlastním?, 1990, podp. s věn. V. Vokolek na záložce, volné listy v pův. ob., nestr., ušpiněná ob., jinak dobrý stav