menu  

Kategorie knih: Staré tisky (před r.1900)



1878, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

Stav: opotřebené desky, částečně odlepený hřbet desek, zažloutlé listy, jinak dobrý stav


1872, Nákladem Karla Bellmanna

Stav: převazba; lehce opotřebené desky a zažloutlé listy, jinak dobrý stav


1888, tiskem a nákladem knihtiskárny benediktinské

Stav: převazba, v III. svazku tři uvolněné listy, v I. svazku rozvolněná vazba, v textu četné poznámky obyčejnou tužkou, lehce odřené okraje desek, jinak dobrý stav


1892, F. Šimáček

Stav: zažloutlé listy, některé listy se z části uvolňují od vazby, jinak dobrý stav


Jan Hus
150,- košík

1899, Čas

Stav: převazba, velmi dobrý stav


1881, Nákladem vlastním

Stav: desky lehce opotřebené, jinak zachovalý stav; převazba


1884,

2 tituly v jednom svazku

Stav: převazba; desky odřené, listy zažloutlé, jinak zachovalý stav


1840, Jan Host. Pospissil

Stav: převazba, zachovalý stav


1864, Slovanské kněhkupectví

Stav: listy zažloutlé a místy zašpiněné, vazba lehce zašlá, hřbet zkosený, desky odřené na okrajích a místy zašpiněné


1897, Přítel domoviny

Stav: okraje desek odřené, listy zašpiněné a zažloutlé


1875, Libuše, matice zábavy a vědění

Stav: desky odřené, jinak zachovalý stav


1872, I.L. Kober

Stav: na stránkách hnědé skvrnky, desky odřené, jinak zachovalý stav


1874, Edvard Grégr

Stav: desky lehce zašpiněné, stránky mírně zažloutlé, jinak velmi zachovalý stav


1884, J. Otto

původní zdobená vazba

Stav: částečně rozvolněná vazba, desky při okrajích a na hřbetu opotřebené, uvnitř jinak velmi pěkný stav


[J.K. Škoda?]

tiskem J. Pospíšila, tištěno švabachem, Praha, 1845, celopl. zdob. vazba, zlacená ořízka, 35s.,

Stav: odřené okraje desek, ušpiněné předsádky


pseud. Jan z Hwězdy (Hvězdy), vyd. Jar. Pospjšil, Praha, 1843, souvazba dvou titulů, plpl. převazba, 110+106s., odřené desky, zažloutlé listy místy s flíčkami, na patitulu vpisky tuží


1891, A. Storch syn

II. vydání; ilustrováno

Stav: velmi pěkný; místy při okrajích ohmatané listy


1883, Alois Hynek

barevné ilustrace W. Schäfer

Stav: flíčky na listech, odřené desky; restaurováno: sešito do původních desek, nové předsádky


1893, Druck und Verlag der Kartogr. Anstalt G. Freytag & Berndt

Stav: vazba mírně opotřebená, celkově mírně zašlá


1862, I. L. Kober

Stav: celkově zašlá, desky ušpiněné a při okrajích odřené, na hřbetě velmi odřená


1 2 > »

Doporučujeme:

1988, Odeon

Stav: velmi dobrý, obálka lehce zašpiněná


2012, Fortuna

Stav: drobně naražené růžky desek, jinak velmi dobrý


1958, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: zažloutlé okraje obálky, okraje odřené, jinak pěkný stav