Příjem do aukcí

Do aukčního prodeje přijímáme  KNIHY, BIBLIOFILIE, OBRAZY, GRAFICKÉ LISTY, FOTOGRAFIE, PLAKÁTY apod. Aukce relaizujeme ve spolupráci s Aukční síní Vltavín, která působí na trhu s uměním od roku 1991.

Nabízíme transparetní prodej, prověřené zájemce, korektnost, prezentaci v tištěném katalogu, konzultace zdarma.

K předběžnému odhadu stačí pořídit fotografie uměleckých děl a zaslat je na naši emailovou adresu info@antiqari.at. (Odhad bude přesnější uvedete- li autora, rozměry díla atd.)

POSOUZENÍ obrazů, grafik, fotografií probíhá na prodejně v PONDĚLÍ 14 - 18 hod., případně po dohodě i jindy.

POSOUZENÍ knih a bibliofilií probíhá na prodejně ve ČTVRTEK 14- 18 hod., případně po dohodě i jindy.

Kontaktujte nás na emailu: info@antiqari.at nebo na telefonu 734 258 869.

podpis na tit. listě s datací 4.2.86 J. Foglar, vyd. Blok, Brno, 1971, il. M. Zezula, upr. V. Šafář, pův. clpl. vazba s obálkou, 171s., velmi dobrý stav

podpis na patitulu s datací 11.5.95 J. Foglar, vyd. Olympia, Praha, 1994, pův. lamin. vazba, 164s., výborný stav

dřevoryty vyzd. S. Tusar, vyd. Arthur Novák, Praha, 1919, ex. 6/310, upr. M. Kaláb, přepis Václava Ertla, polokožená vazba se zlacením na hřbetu, 42s., výborný stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

Artes, 1999

Stran: 155

il. prvního dílu V. Tittelbach, druhý díl bez il., naps. E. Šimáček a J. Škrdlant, vyd. Pokrok, Praha, 1927 a 1928, clpl. vazby, 310 a 299s., restaurovaný hřbet obou svazků, velmi dobrý až výborný stav