Příjem do aukcí

Do aukčního prodeje přijímáme  KNIHY, BIBLIOFILIE, OBRAZY, GRAFICKÉ LISTY, FOTOGRAFIE, PLAKÁTY apod. Aukce relaizujeme ve spolupráci s Aukční síní Vltavín, která působí na trhu s uměním od roku 1991.

Nabízíme transparetní prodej, prověřené zájemce, korektnost, prezentaci v tištěném katalogu, konzultace zdarma.

K předběžnému odhadu stačí pořídit fotografie uměleckých děl a zaslat je na naši emailovou adresu info@antiqari.at. (Odhad bude přesnější uvedete- li autora, rozměry díla atd.)

POSOUZENÍ obrazů, grafik, fotografií probíhá na prodejně po předchozí domluvě.

POSOUZENÍ knih a bibliofilií probíhá na prodejně ve ČTVRTEK 14- 18 hod., případně po dohodě i jindy.

Kontaktujte nás na emailu: info@antiqari.at nebo na telefonu 734 258 869.

sign. mědirytina ve frontispisu K. Zeman, podp. autora na tit. listě, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 2001, ex. A-30/200, pův. clkž. vazba, 17s., velmi dobrý stav

návrhy tit. listů K. Teige, vyd. Jan Fromek, Praha, 1927-1930, přel. J. Zaorálek, ed. Odeon, 8x clpl. převazba se zlacením, velmi dobrý stav všech svazků

kniha o řecko-irsko-japonském novináři a spisovateli, který proslul zejména sbírkami japonských legend a pověstí (napr. Kwaidan), vyd. The "ARS" Book Shop, Tokyo, 1923, anglicky, v japonsky psané tiráži nalelpena známka, na předsádce exlibris Nakamura, pův. brož s ob., 177+26s., velmi dobrý stav knihy, obálka zažloutlá a při okrajích odřená

Židovské muzeum v Praze, 2012

Stran: 274

Východočeská galerie Pardubice, 1981

Stran: 120

Národní galerie v Praze, 2005

Stran: 277