Položky aukce autora: Antonín Anděl 1944 - 1935

2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav

podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav

několik čísel časopisu "Vůle lidu" (volný překlad), obs. velké množství obrazového materiálu (čb. i bar. fotografie, reprodukce, mapy aj.), vyd. v Číně, 1950, uprostřed knihy umístěn rozkládací čb. plakát s Mao Ce-tungem, plpl. převazba, pův. ob. vevázány, místy jen trochu ušpiněno, desky mírně zašlé, jinak velmi dobrý stav

Grafický závod umelecký

Stav: desky odřené, mírně ušpiněné a zažloutlé

celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento nečíslovaný, podp. L. Jiřincové v tiráži, velmi dobrý stav

2012, Fortuna

Stav: drobně naražené růžky desek, jinak velmi dobrý