Položky aukce autora: Anderle Jiří 1936 - *

10 ručně kolorovaných a sign. leptů J. Anderle, k 80. nar. B. Hrabala vydal Ivan Hrdina v nakladatelství Galerie Honor, Praha, 1994, ex. 7/100 na ručním papíře z Velkých Losin (formát papíru 29,5x21 cm), texty B. Hrabala adresované grafikovi a malíři Vladimíru Boudníkovi, volné listy v černo-bílých pruhovaných kartonových deskách, 32s., výborný stav

10 ručně kolorovaných a sign. leptů J. Anderle (přednostní vydání na papíře formátu 42x29,5cm), k 80. nar. B. Hrabala vydal Ivan Hrdina v nakladatelství Galerie Honor, Praha, 1994, ex. 10/13 na ručním papíře z Velkých Losin, texty B. Hrabala adresované grafikovi a malíři Vladimíru Boudníkovi, volné listy v červených kartonových deskách, 32s., výborný stav

kresba a úprava Jar. Krátký, vyd. Sdružení západočeských výtv. umělců, Plzeň, 1936, ed. Stín, sv. 11, listy svázané nití v obálce, 46s., velmi dobrý stav

podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, upr. M. Kaláb, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 89s., velmi dobrý stav

3x sign. mědirytina a úprava V. Mašek, podpis básníka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1940, ex. 4/150 na ručním papíře Pannekoek, listy svázané nití v obálce, výborný stav

BBart, 2001

Stran: 700

AGM CZ

Stav: desky mírně zašlé, jinak velmi dobrý

Stran: 264

Vltavín, 2017

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 184