Položky aukce autora: Anderle Jiří 1936 - *

1x sign. lept J. Anderle (25/100), báseň J. Topola vydaná u příležitosti jeho pětašedesátých narozenin, vyd. Zd. Šíma a P. Mach, 2000, ex. 25/100, 1x dvojlist a 1x grafický list v pův. obálce, výborný stav

podpis na tit. listě a ilustrace J. Anderle, vyd. Radioservis, Praha, 2003, brož s obálkou, 158s., velmi dobrý stav

podpis na tit. listě a ilustrace J. Anderle, vyd. Radioservis, Praha, 2002, brož s obálkou, 80s., velmi dobrý stav

dva pův. lepty a podpis v tiráži J. Anderle, vyd. Památník národního písemnictví, Praha, 1990, 900 výtisků, brož s obálkou, 31s., výborný stav

podpis na obálce O. Zoubek, text E. Stehlíková, řada čb. vyobrazení, vyd. Muzeum Podkrkonoší, Trutnov, 1987, sešit, dobrý stav

1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav

podpis, věnování a kresbička na patitulu L. Novák, obs. 1 bar. a řadu čb. vyobrazení děl, text J. David, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1991, sešit, 28s., velmi dobrý stav

krásná polokožená převazba se zlacenou ražbou názvu na hřbetu, obs. 800 čb. il v textu a na 42 tabulích (bar. a čb.) v příloze, bibliografie a rejstříky, vyd. Rudolf Stroch, Praha, 1900, obálka, hřbet a zadní strana pův. brože vevázána vzadu, 420s. + přílohy, ochranné kartonové pouzdro, výborný stav

Odeon, 1990

Stran: 214

Československý spisovatel, 1990

Stran: 69