podp. na tit. listě V. Havel, průklepový papír, dobře čitelné, na tit. listě uved. r.v. 1987, clpl. desky, 121s., velmi dobrý stav
deník z roku 1949, vyd. Arkýř, Karel Jadrný Verlag, Mnichov, 1983, závěrečená stať J. Vladislav, pův. brož, 172s., jen lehce zohýbané přesahy ob., jinak velmi dobrý, pěkný stav
obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekompletní soubor, chybí grafický list C. Boudy, A. Naumana, V. Strettiho a T.F. Šimona, usp. V.V. Štech, upr. J. Benda, celkem 400 výtisků,