Položky aukce autora: Bauer Milan 1960 - *

9x signovaný lept M. Bauer, vyd. Grafický atelier Mialana Bauera, Plzeň, ex. 20/50, volné listy v pův. obálce, výborný stav

3x dvoubar. litografie A. Born, podpisy v přední tiráži A. Born, Fr. Dvořák (doslov), Jar. Tesař (sepsal) a Mar. Dyrynk (přebal a typogr.), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1999, ex. 541/600, brož v ob., 25s., výborný stav

podpis J. Seiferta pod vlastní básní, dřevoryty vyzdobil J. Mahelka, vyšlo jako příloha k 2. číslu Sborníku graf. umění Hollar, 1955, obs 7 básní různých autorů, volné lity, lehce opotřebeno, dobrý stav

4x sign. suchá jehla J. Klápště, vyd. Památník nár. písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, volné listy v obálce, 21s., výborný stav

Jazzová sekce PPSH, 1983

Stran: 270

1966, The Metropolitan Museum of Art

Odeon, 1993

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka zepředu natržená a slepená, na hřbetu popsaná tužkou