Položky aukce autora: Kamil Bednář 1912 - 1972

4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav

úprava a dřevoryt ve frontispisu Jaroslav Benda, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1934, v edici Atlantis, sv. 24., ex. 146/350 na offsetu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 114s., několik volných archů, lehce opotřebené okraje ob., jinak velmi dobrý stav

podpis naproti titulu J. Florian, vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1920, karton. převazba, 155s., poškozený hřbet, jinak dobrý stav

1950, Vyšehrad

Stav: uvnitř nesouvisející věnování; obálka ušpiněná od barvy, otřepená a natržená při okrajích; jinak dobrý stav

Vltavín, 2003

Stran: 158

1963, Spring Books London

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý