Položky aukce autora: Bedřich Bělohlávek 1902 - 1991

na tit. listě podpis autora s datací "21.6.87", na tit. listě uvedeno "Říjen - listopad - prosinec 1985", kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy, 284s., dobrý stav

na obálce uvedeno "1985", v tiráži pak "1. vydání, Prahra 1987", kvalitní dobová xeroxová kopie, sešit, 76s., dobrý stav

podp. na tit. listě B. Hrabal (s datací "26.8.90"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 124, sešit, 8s., velmi dobrý stav

2001, Rebo

Stav: Několik posledních listů mírně zkrabatělých, ale bez jakékoliv zatekliny; jinak velmi dobrý až výborný stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)

Stav: trochu kropenaté a zaprášené ořízky, lehce ušpiněné obálky, jinak velmi dobrý stav