Položky aukce autora: Bondy Egon 1930 - 2007

1980, strojopis, 45s., zachovalý stav

Mníšek
600,- aukce

prosinec 1974 - leden 1975, strojopis, 47s., zachovalý stav

doborý strojopis, Bibliografie 3 listy, Pražský život (Jeskyně divu, aneb Prager leben) 26 listů, datováno XI. 1950 - I. 1951, volné listy, dobrý stav

dobový strojopis, všechny básně datovány, poslední z 25.12.1978, 9x volný list, dobrý stav

dobový strojopis, poznámka pod textem: "To je to, co jsem chtěl dnes, 12.12. 1974, napsat., 5x volný list, dobrý stav

dobový strojopis, v tiráži poznámka, že vyjma dvou básní vznikly všechny tištěné texty od 12.7. do 12.8. 1971, volné listy, 40s., dobrý stav

rozšířený text, podzim 1980, dodatky podle rukopisu k 1. vydání v ČS v Praze roku 1982, 30 volných listů, velmi dobrý stav

8x sign. litografie K. Chaba, vyšlo nákladem autora, Praha, 1981, edice Města, ex. 16/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1x sign. barevná such jehla A. Antonová, vyd. Karel Samšiňák, Praha, 2008, ex. 34/85 s podpisem vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

Artes, 1999

Stran: 155

1988, Graphic-Sha Publishing

Stav: výborný stav knihy; obálka zašlá / lehce ušpiněná

1937, Librairie Félix Alcan

Stav: desky při krajích lehce vybledlé; jinak velmi dobrý stav