Položky aukce autora: Dalí Salvador 1904 - 1989

Dali
600,- aukce

39x volný list s ilustracemi ke Zpěvům Maldororovým C. de Lautréamonta, včetně přiloženého plakátu (A1) k výstavě, vyd. Galerie D, Praha, 1967, v původním papírovém pouzdře, listy v dobrém stavu, plakát se dvěma malými trhlinkami v přehybu, pouzdro bez vady

1x vícebarevný, 4x čb. dřevoryt, dřevoryt na obálce a podpis v tiráži Josef Váchal, připravil, úv. text napsal a vyd. Vincenc Paulus, Hradec Králové, 1936, ex. 27/100, spolupráce Anna Macková, na ruční papír vytiskl Jaroslav Oma, volné listy v obálce, nestr., výborný stav

vyd. Čin, Praha, 1930, pův. plpl. vazba, 252s., velmi dobrý stav

podpis s datací k Novému roku 1938 Rudolf Medek, il. A.L. Salač, vyd. Vojtěch Šeba, Praha, nedat., podtitul: Legionáři československé mládeži, pův. clpl. vazba se zlacením, 294s., výborný stav

VEB Verlag der Kunst, 1955

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka potrhaná

Stran: 281

Obecní dům, 2004

Stran: 280

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav