Položky aukce autora: Jean Effel 1908 - 1982

1946, Jaroslav Podroužek

Stav: obálka zašlá a otrhaná; zachovalý stav knihy

2001, Euromedia Group

Stav: velmi dobrý až výborný

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie