Položky aukce autora: Anna Kateřina Emmerichová 1774 - 1824

85. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1926, ex. B40/50 na holandském japonu, pův. brož, 156s., velmi dobrý stav

89. svazek Dobrého díla, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1927, ex. 22A/30 na ručním bílém papíře, podobiznu A.K. Emmerichové od Steinle reprodukce světlotiskem, pův. brož, 160s., volné archy, lehce pomačkané okraje ob., jinak velmi dobrý stav

úprava obou svazků J. Benda, vyd. Antonín Ludvík Stříž a Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1917 a 1921, 2x pův. brož, 308+ 352s., u obou svazků rozvolněné listy - volné archy, u prvního svazku odpadlá přední část ob., jinak velmi dobrý stav obou částí

první české vydání díla "De occulta philosophia Theophrasti Paracelsi, vyd. Universalia, společnost čsl. hermetiků, Praha, 1932, ex. 20/500, ed. Logos, přel. J. Novák dle ženevského vyd. z r. 1658, pův. brož, 60s., otřepené okraje, trochu pomačkaná a lehce ušpiněná obálka, jinak dobrý stav

4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav

velmi vzácně se objevující publikace o tkalcovství, řezbářství, keramice a dalších uměleckých řemeslech na Podkarpatské Rusi, vyd. Plamja, Praha, 1925, rusky, nečísl. exemplář (celkem 300 kusů, vyšlo několik jazykových mutací), obs. 110 čb. a bar. velmi kvalitních vyobrazení, pův. brož s pův. ob., 156s., restaurováno - nově sešito, vyjma drobných flíčků a lehce opotřebených okrajů obálky je kniha v pěkném a velmi dobrém stavu!

1992, Nakladatelství libereckých tiskáren

Stav: místy jen trochu ušpiněné listy, jinak velmi dobrý

2014,

Rusky

1998

Stran: 400