Položky aukce autora: Halas František 1901 - 1949

1) Staré ženy, Fr. Borový, 1935, podp. na předsádce a podp. s věnov. na patitulu Fr. Halas, 2) Kohout plaší smrt, Fr. Borový, 1941, podp. na patitulu, flíčky na obálce, 3) Malířka Linka Procházková, podp. na patitulu, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1948, ex. 132/200, volné listy v ob.,

Sépie
800,- aukce

podpis s věnov. na patitulu Fr. Halas, vyd. Jan Fromek, Praha, 1927, typ. K. Teige, ob. V. Obrtel, pův. brož, 58s., uvolněné archy, lehce opotřebené okraje obálky, velmi dobrý stav

Hořec
500,- aukce

podpis na patitulu Fr. Halas, vyd. Družstevní práce, Praha, 1934, ex. 16/50 na ručním papíru, front. Toyen, úpr. J. Štyrský, poloperg. převazba, 48s., velmi dobrý stav

Koleda
400,- aukce

podpis na tit. listě Fr. Halas, na ob. il. J. Trnky, vyd. Zemské ústředí péče o mládež, Praha, nedat., dva dvojlisty sešité provázkem, dobrý stav

Tiše
400,- aukce

podpis v tiráži Fr. Halas, dvěma kresbami vyzd. J. Štyrský, vyd. Melantrich, Praha, 1932, sešit v ob., velmi dobrý stav

podpis na patitlu Fr. Halas, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1930, ex. XL.VII/L na van Gelderu, vyzd. J. Štyrský a Toyen, úprava V. Obrtel, pův. brož, 55s., přesahy obálky značně potrhané, na přední straně a hřbetu ušpiněna, uvnitř krásný stav, nerozřezáno

podp. autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1935, ex. 23/100 na stříbrošedém papíru Zanders tosa, kresby A. Procházka, sešit v ob., velmi dobrý stav

sign. PD VKubašta, 31,5 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 22 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 32 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 20 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

podpis na čb. fot. vyobrazení, 10 x 14,5 cm, křetní jméno částečně smazáno, velmi dobrý stav

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

Nakladatelské družstvo Máje, 1936

Stav: Zachovalý

Stran: 66 + přílohy

Aventinum, 1995

Stran: 308