Položky aukce autora: Petr Hampl 1943 - *

většina nákladu zabavena a zničena, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, výtv. dopr. Vladimír Boudník, upr. M. Albich, clpl. vazba s ob., 237s., jen lehce zažloutlé okraje obálky, jinak jde o velmi pěkný a dobře zachovalý exemplář

vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!

barevná autorská vazba (značeno HAKL), pův. ob. vevázána, vyd. Jan Fromek, Praha, 1926, ed. Odeon, sv. 6., clpl. vazba, 103s., velmi dobrý stav

1991, Odeon

Stav: dobrý stav, hřbet zkosený a prohnutý, celkově zažloutlá

1992, Práce

Stav: velmi dobrý, lehce ohlý roh desek, nepatrně odřené hrany hřbetu

Gallery, 2005

Stran: 400