Položky aukce autora: Martin Heidegger 1889 - 1976

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

2000, Nakladatelství Lidové noviny

vlastní náklad, 1970

Stav: obálka v rozích potrhaná