Položky aukce autora: Hilmar Jiří 1937 - *

sign. monogr. PD VK., 29,7 x 54,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. uprostřed VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír

Vltavín, 2000

Vltavín, 2017

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 184

Odeon, 1985

Stav: mírně odřená a zašlá obálka

Stran: 354