Položky aukce autora: Hlaváček Josef 1893 - *

2x původní signovaná rytina J. Liesler (tisk P. Dřímal); ex. 69/150; vyšlo k 70. narozeninám autora

Spolek českých bibliofilů, 1991

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

krásná polokožená převazba se zlacenou ražbou názvu na hřbetu, obs. 800 čb. il v textu a na 42 tabulích (bar. a čb.) v příloze, bibliografie a rejstříky, vyd. Rudolf Stroch, Praha, 1900, obálka, hřbet a zadní strana pův. brože vevázána vzadu, 420s. + přílohy, ochranné kartonové pouzdro, výborný stav