Položky aukce autora: Holub Emil 1847 - 1902

vyd. J. Otto, Praha, 1881, v příloze vevázány mapky, 2x polokožená převazba, 560+527s., odřené okraje desek, flíčky na listech, dobře zachováno

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

4x barevný lept s akvatintou P. Herel, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1995, ex. 50/170 na ručním papíře chamois z Velkých Losin, volné listy v obálce, 55s., výborný stav

soubor 10 grafických listů (vše signováno), autoři: O. Janeček, L. Jiřincová, J. Liesler, V. Komárek, J. Kábrt, J. Klápště, A. Laufrová, K. Šafář, M.M. Šechtlová a J. Šindler, vyd. ctitelé umělcova díla (o vydání pečoval V. Mikule) k nedožitým 85. narozeninám, 1986, ex. 24/50 se signovaným dřevorytem na obálce, volné listy, výborný stav

1887, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

Jazzová sekce PPSH, 1983

Stran: 270

2002, Akropolis