Položky aukce autora: Hora Josef 1891 - 1945

Doma
200,- aukce

podpis na patitulu J. Hora, vyd. Čin, Praha, 1940, sešit, nestr., velmi dobrý stav

2x dřevoryt a podpis v tiráži V. Mašek, podp. autora v tiráži, vyd. J. Šalda, Praha, 1931, sešit v ob., velmi dobrý stav

podpis na patitulu J. Hora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 42/200 na similijaponu, zdobená celokožená umělecká vazba se zlacením (návrh Kaplický), 56s., růžky desek odřené, jinak velmi dobrý stav

podpis s věnováním Josefu Hodkovi na patitulu J. Hora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, imitace japonu, zdobená celokožená umělecká vazba se zlacením, 99s., výborný stav

obs.: 1x litografie T. Bím, 4x lept A. Knunová, B. Krátký, J. Liesler, K. Štanclová a 2x lept s akvatintou H. Kisza a K. Ryvolová, vše signováno, vyd. 150 výtisků pro účastníky mezinárodního kongresu Exlibris-Fisae, Chrudim, 1996, volné listy v ob., výborný stav

sign. PD VKubašta, 23 x 12,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 204 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. LD VK., 14 x 12 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 200 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

Český art holding, 2000

Stran: 237

1927, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Růžky desek otřepené, na hřbetu při krajích mírně otrhané; velmi dobrý stav

Státní nakladatelství politické literatury

Stran: 370