Položky aukce autora: Bedřich Housa 1926 - 2020

6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav

1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav

propagační tisk k první Preissigově samostatné výstavě s barevným leptem (nesign.) v příloze, vyd. "Česká Grafika", Praha, 1907, pro Topičův Salon, tisk E. Grégr, sešit, 10s. + ob., velmi dobře zachováno!

s nabídkou V. Preissiga k rozprodeji zbylých výtisků alba bar. leptů, průsvitný papír "Westminster typewriting Paper", 14x19 cm, velmi dobrý stav

2005, ABM

Stav: Velmi dobrý stav

Státní nakladatelství politické literatury

2015, Městské muzeum a galerie Hlinsko