Položky aukce autora: Jiří Hovorka 1946 - *

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1946, Jaroslav Podroužek

Stav: obálka zašlá a otrhaná; zachovalý stav knihy