Položky aukce autora: Miloslav Janča

4x sign. komb. technika (serigrafie a suchá jehla) J. Poslední, vyšlo nákladem autorky u příležitosti 120. výročí nar. Fr. Kafky, Chotěšov, 2004, ex. 29/30 (formát A4), volní listy v pův. ob., velmi dobrý stav

podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav

vybral, vydal a upravil M. Dyrynk, 1979, podpisy v tiráži M. Dyrynk, J. Vladislav (překlad) a Vlasta Dyrynková (dřevoryt a kresba) + soukromé věnování J. Vladislava, volné listy v ob., 21s., v dobrém stavu

2012, Argo

Stav: lehce zažloutlá ořízka; drobná skvrna na hřbetu, jinak velmi dobrý

1952, Přírodovědecké nakladatelství

Stav: mírně rozvolněná vazba, jinak dobrý stav

1971, Pražský projektový ústav

Stav: hřbet lehce natržený, jinak velmi dobrý stav