Položky aukce autora: Alexej Jaroš 1937 - 2002

1951, Přírodovědecké nakladatelství

původní obálka vevázána

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie