Položky aukce autora: Jiřincová Ludmila 1912 - 1994

podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. SNDK, Praha, 1959, clpl. vazba, 52s., velmi dobrý stav

6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice "J", sv. 7, v tiráži uvedeno "sedm celostránkových ilustrací", jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav

sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav

pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav

3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 10/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav

sign. rytina s portrétem K. Biebla ve frontispisu a rytina na tit. listě J. Švengsbír, podpis autora před tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1952, ex. 115/800, upr. M. Kaláb, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav

obs.: texty V. Boudníka, texty různých autorů, rozkládací kopii textu Fr. Šmejkala z časopisu Výtvarná práce r. 1964, několik čb. vyobrazení děl a jednu faksimili dopisu V. Boudníka, k dvacátému výročí úmrtí V. Boudníka vydali jeho přátelé a obdivovatelé, 40 výtisků, brož s obálkou, velmi dobrý stav

podpis s věnováním básníkovi Josefu Hrubému ve frontispisu J. Königsmark?, il. Alena Helmhackerová, vyd. jako 6. svazek edice "Boj", Plzeň, 1936, 250 výtisků, brož s obálkou, 52s., dobrý stav

Victoria Publishing, 1993

Stav: výborný stav obou svazků

Stran: 1472

E. Beaufort, 1940

Stav: desky lehce zašlé, jinak velmi dobrý stav

Stran: 288

Academia, 1991

Stav: horní roh obálka lehce vyhnutý , jinak výborný stav

Stran: 409