Položky aukce autora: Jiřincová Ludmila 1912 - 1994

dvoubarevná litografie ve frontispisu L. Jiřincová (sign.), podpis s věnováním na patitulu překladatel J. Vladislav, vyd. Vilém Šmidt, Praha, 1945, brož bez pův. obálky, 56s., velmi dobrý stav

podpis pod vlastní fotografií L. Jiřincová, vyd. SČVU, Praha, 1981, obs. 19 čb. a 4 bar. vyobr., úv. text L. Hlaváček, sezn. vyst. prací, soupis výstav a krátký medailonek výtvarnice, sešit v obálce, dobrý stav, obálka natržená

podpis pod vlastním úv. slovem k výstavě "Ohlédnutí" L. Jiřincová, vyd. Galerie Hollar, Praha, 9 čb. vyobr., sezn. vyst. prací, tři volné dvojlisty v obálce, dobrý stav

podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Výstavní síň Muzea Chodska, 1990, úv. text L. Hlaváček, sezn. vyst. prací, 9 čb. vyobr., sešit, nestr., dobrý stav

podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav

podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav

podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Okr. galerie, Vysoké Mýto, 1958, úv. báseň K. Bednář, sezn. vyst. prací, 1 čb. vyobr., sešit, 8str., flíček na obálce, dobrý stav

podpis na tit. listě L. Jiřincová, 1951, obs. úv. text J. Pečírky, krátký medailonek výtvarnice, 8 čb. vyobr. kreseb a leptů, na volném listě sezn. vyst. prací., sešit s obálkou, nestr., dobrý stav

podpis na obálce L. Jiřincová, vyd. Vilímkova galerie, Praha, 1949, úv. text F. Rachlík, 4čb. vyobr., sezn. vyst. prací, sešit, nestr., povrch ušpiněný, dobrý stav

podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. ŠČUG Hollar, Praha, 1950, úv. text K. Hetteš, 4čb. vyobr., sezn. vyst. prací, sešit s obálkou, nestr., dobrý stav, obálka ušpiněna

celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento nečíslovaný, podp. L. Jiřincové v tiráži, velmi dobrý stav

Dobrodružství kapitána Hatterase (Les Anglais au pole nord; Le Désert de glace), 150 ilustrací Riou, vyd. Collection Hetzel, Paříž, nedat., pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 466s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, nepatrně rozvolněná vazba v přední části, flíčky na listech, velmi dobrý stav

Tajuplný ostrov, 154 ilustrací od Férata, vyd. Bibliothèque d'Éducation et de Récréation, J. Hetzel et Cie., Paříž, nedat., obs. Les Naufragés de l´air, L´abandonné a Le secret de l´ile, pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 616s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, velmi dobrý až výborný stav

obs. 100 dvoustránkových karet s vyobr. kontinentů, zemí a oblastí celého světa včetně detailních vhledů na velkoměsta a jejich okolí, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1906, pův. polokožená vazba s ražbou a zlacením, 100 karet + 238s jmenného rejstříku, stav všech listů a karet velmi dobrý, desky při krajích lehce odřené, kovová nakladatelská značka z předních deskek chybí, velmi dobrý stav

Československá matice lesnická, 1927

Stran: 536

Orbis, 1970

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích otřepená

Stran: 66

NYT, 1976

Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky

Stran: 220