Položky aukce autora: Juliš Emil 1920 - 2006

podpis na tit. listě E. Juliš, vyd. Mladá fronta, Praha, 1994, pův. brož s obálkou, 128s., velmi dobrý stav

podpis na tit. listě E. Juliš, vyd. Dialog, Most, 1969, volné listy v obálce, 71s., velmi dobrý, krásný stav

2x dřevoryt a text M. Moucha, vyd. Galerie Bayer & Bayer, Praha, 1995, k výstavě v síni Mánes, obs. fotografický doprovod (J. Reich), brož s obálkou, nestr., výborný stav

1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav

podpis a kresbička na spodním okraji L. Novák, 1 list na křídovém papíře, na přední straně bar. vyobrazení díla, na zadní straně krátký medailonek, seznam výstav, publikací a nahrávek

krásná polokožená převazba se zlacenou ražbou názvu na hřbetu, obs. 800 čb. il v textu a na 42 tabulích (bar. a čb.) v příloze, bibliografie a rejstříky, vyd. Rudolf Stroch, Praha, 1900, obálka, hřbet a zadní strana pův. brože vevázána vzadu, 420s. + přílohy, ochranné kartonové pouzdro, výborný stav

1949, Jos. R. Vilímek

1991, Odeon