Položky aukce autora: Hanns Kerrl 1887 - 1941

obs. značné množství čb. fotografií nacistického Německa, vyd. Baterlandischer Verlag, Berlin, 1939, pův. clpl. vazba s pův. ob., 406s., desky při okrajích mírně odřené, růžky lehce naražené, na ořízkách flíčky, jinak velmi dobrý a pěkný stav knihy, ob. při okrajích otřepená a s flíčkama, na porvchu ušpiněná a zašlá, přední strana s proděravěním

podpis na ob. B. Hrabal (s datací "4.11.89"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 79, 1. vydání, sešit, 16s., velmi dobrý stav

podp. na ob. B. Hrabal (s přípisem a datací "Brčálka 5.5.91"), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1991, sv. 160,, sešit, 8s., velmi dobrý stav

2 výtisky (a+b) se zkráceným záznamem večera otázek a odpovědí ve Slovanském domě 13.3. a v PKOJF 20.3.1968, vyst. např. J. Smrkovský, J. Procházka, P. Kohout, J. Kroha, O. Šik, G. Husák, K. Kosík, aj., trochu opotřebené okraje, zažloutlý papír

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1998, Baset

2000, Občanský institut

Stav: listy zažloutlé, jinak velmi dobrý