Položky aukce autora: Kobliha František 1877 - 1962

4x pův. lept a zároveň výzdoba dřevorytem Fr. Kobliha, nesignováno, vyd. Moderní Revue, Praha, 1922, ex. 146/200, polokožená převazba se zlacením na hřbetu, 24s., výborný stav

dřevoryt ve frontispisu a závěrečný dřevoryt Fr. Kobliha, vyd. Fr. Švejda, Praha, 1913, polokožená převazba, 63s., velmi dobrý stav

14x dřevoryt a obálka Fr. Kobliha, vyd. Stanislav K. Neumann, Bilovice u Brna, 1911, 250 výtisků, nečíslovaný exemplář, listy sešité nití v obálce, mírný úbytek obálky na hřbetu, listy místy ohmatané a lehce ušpiněné, velmi dobrý stav

3x původní signovaný dřevoryt (frontispis, tit. list a závěrečný dřevoryt) a úprava Fr. Kobliha, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1926, ex. VI.Z/25 pro potřebu nakladatele, k tomu dalších 100 výtisků, ruční papír Zanders, tisk Kryl a Scotti, listy sešité nití v obálce, 57s., úbytek obálky na hřbetu, velmi dobrý stav

pův. dřevoryty (tit. list, iniciála na první straně a závěrečná viněta) Fr. Kobliha, překlad Arnošt Procházka, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, plpl. převazba, 200s., výborný stav

pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1912, kartonová vazba, 86s. velmi dobrý stav

pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1913, kartonová vazba, 60s. velmi dobrý stav

18x sign. dřevoryt a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 83/100, volné listy v obálce, výborný stav

dřevoryt ve frontispisu Fr. Kobliha, podpis na patitulu a podpis s věnováním básníku Janu Šnobrovi na předsádce M. Haller, vyd. Václav Janda, Nymburk, 1930, ex. 58/250 na holandském papíře Pannekoek, volné listy v obálce, výborný stav

frontispis, tit. list, pět iniciál, značka a vigneta Fr. Kobliha, podpis autora na tit. listě, vyd. Svatopluk Klír a F.J. Klír, Kladno, 1928, ex. 80/104, ed. "Zodiak", ruční papír Fabriano, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav

sign. lept s podobiznou A. Procházky ve frontispisu Fr. Kobliha, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic (úv. text) a Kamilly Neumannové v tiráži (vyd.), Praha, 1928, 150 výtisků, upr. K. Dyrynk, listy svázané nití v obálce - bez vady, ochranné papírové desky mírně poškozené

dřevoryty vyzd. Fr. Kobliha, vyd. Erna Janská, Praha, 1944, Sbírka Editio Princeps, sv. 7, upr. M. Kaláb, náklad 550 výtisků, volné listy v pův. obálce, 56s., výborný stav

8x dvoubarevný signovaný lept J. Istler, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Pardubice, 1996, ex. B1/100 (vyšlo též 50 výtisků v jednobarevné variantě), volné listy v obálce, výborný stav

6x původní lept J. Kábrt (vše signováno), vyd. jako neprodejný tisk, ex. 46/100, volné listy v obálce, 18s., velmi dobrý stav

soubor 6 grafických listů, autoři: A. Grmelová, J. Klápště, V. Komárek, V. Pokorný, V. Tesař a H. Tesařová, kresba na obálce M. Janáček, vyd. Josef Vinklát, 2000, k 80. narozeninám L. Kundery (podpis v tiráži), ex. 28/80, volné listy listy v obálce, velmi dobrý stav

vyd. Rozmluvy, Purley, Surrey, 1989, ob. J. Brychta, reprint pův. vydání nakl. PmD (Poezie mimo domov) z roku 1986, brož, 102s., výborný stav

autor trojbarevné vazby, motivicky pojaté jako výřez z americké vlajky, s ražbou a zlacením - neznámý, obs. první, čtvrtý a pátý díl, vyd. St. Minařík, Praha, 1921 a 1927?, clpl. převazba, 204+238+202s, velmi dobrý stav

1948, Tempos