Položky aukce autora: Kobliha František 1877 - 1962

pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1912, kartonová vazba, 86s. velmi dobrý stav

pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1913, kartonová vazba, 60s. velmi dobrý stav

frontispis, tit. list, pět iniciál, značka a vigneta Fr. Kobliha, podpis autora na tit. listě, vyd. Svatopluk Klír a F.J. Klír, Kladno, 1928, ex. 80/104, ed. "Zodiak", ruční papír Fabriano, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav

sign. lept s podobiznou A. Procházky ve frontispisu Fr. Kobliha, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic (úv. text) a Kamilly Neumannové v tiráži (vyd.), Praha, 1928, 150 výtisků, upr. K. Dyrynk, listy svázané nití v obálce - bez vady, ochranné papírové desky na hřbetu poškozené

dobový strojopis, poznámka pod textem: "To je to, co jsem chtěl dnes, 12.12. 1974, napsat., 5x volný list, dobrý stav

obálka a úprava J. Čapek, podpis autora na patitulu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1928, ex. 33/50 na lepším papíře, brož, 112s., mírné úbytky obálky při okrajích, dobrý stav

Mladá fronta, 2000

Stran: 307

Československé filmové nakladatelství, 1948

Stav: stav knihy velmi dobrý; obálka na hřbetu mírně poškozená

Stran: 59

Česká grafická akciová společnost Unie, 1906

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

Stran: 736