Položky aukce autora: Kohout Pavel 1928 - *

podpis autora na tit. listě, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1992, karton. vazba s ob., 216s., dobrý stav

podpis autora na tit. listě, vyd. Mladá fronta, Praha, 1955, clpl. vazba s ob., 340s., velmi dobrý stav

podpis autora na tit. listě, vyd. Mladá fronta, Praha, 1954, clpl. vazba, ob. chybí, 112s., ušpiněné desky

rozšířený text, podzim 1980, dodatky podle rukopisu k 1. vydání v ČS v Praze roku 1982, 30 volných listů, velmi dobrý stav

7x sign. litografie C. Stehlík, vyšlo nákladem autora, Praha, 1981, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

5x sign. litografie T. Bím, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

Trigon, 1992

Stav: obálka ušpiněná; vevnitř knihy ve výborném stavu

Stran: 87

Trigon, 1993

Stav: obálka zezadu přehnutá; vepředu lehce ušpiněná, vevnitř bezchybný stav

Stran: 87

1972, New English Library