Položky aukce autora: Jan Konůpek 1883 - 1950

Argo

Stav: velmi dobrý a pěkný stav všech svazků

1985, Sixty-Eight Publishers

Stav: velká zateklina na zadní straně knihy; listy zažloutlé

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie