Položky aukce autora: Jan Konůpek 1883 - 1950

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha

1928, Jan Laichter

Stav: zaprášená ořízka a drobně zohýbané přesahy obálky, jinak velmi pěkný

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie