Položky aukce autora: Konůpek Jan 1883 - 1950

3x sign. lept, obálka a dřevoryt na tit. listě J. Konůpek, vyd. Knihovna Veraikon, sv. VI., Praha, ex. 19/50, brož, 24s., odlepený hřbet, jinak velmi dobrý stav

sign. dřevoryt ve frontispisu, věnování R. Strnadovi s podpisem na patitulu, obálka a 21 il. v textu J. Konůpek, vyd. Družstevní práce, Praha, 1926, celokožená převazba se zlacením, pův. obálka vevázána, 364s., velmi dobrý stav

3x sign. lept J. Konůpek, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1943, ed. Zodiak, sv. XIV, ex. 84/250 na bezdřevém ofsetovém papíře, upr. Sv. Klír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

5x lept J. Konůpek, vyd. Arno Sáňka, Brno, 1924, ex. 106/200 na ručním papíře Eggerth, přel. J. Zaorálek, plpl. převazba, 60s., velmi dobrý stav

signovaný lept ve frontispisu, kresba na tit. listě a nakl. značka J. Konůpek, úprava M. Kaláb, vyd. Alois Dyk, Praha, 1927, ex. 209/230 na holandském papíře Van Gelder, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

7x barevná kombinovaná technika (vše signováno) K. Demel, vyd. "Kniha, grafika, bibliofilie", 2007-2008, ex. 97/100, plzeňský papír Excudit, volné listy v obálce, výborný stav

10x sign. lept (exlibris) a 1x lept na předních deskách V. Komárek, vyd. v Moravské Třebové, 1983, ex. 45/55, volné listy v pův. obálce, výborný stav

tiskem a nákladem Ed. Grégra, Praha, 1867, rytina s věrným vypodobením titulu pův. vydání ve frontispisu A. Řeháček, exlibris Vl. Weigert, plpl. převazba, 140s., desky odřené, flíčky na listech, na tit. listě vlastnický podpis

Könemann Verlagsgesellschaft, 1995

Stran: 480+445

1984, PressFoto

1988, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský