Položky aukce autora: Koudelka František 1945 - *

dvoubar. sign. perokresba Fr. Koudelka, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 144/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 18, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. dvoubar. kresba Fr. Krčmář, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 154/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 12, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. dvoubar. kresba A. Bílková, vyd. SČB, Praha, 1994, ex. 136/250 s podpisem autorky a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 10, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

6x bar. kombin. technika J. Liesler (z toho 3 celostránkové signované), vyd. Lyra pragensis, Praha, 1987, 161/200, ruční papír z Velkých Losin, tisk P. Dřímal, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav

2002, Akropolis

Vltavín, 2017

Stran: 144

Greenwich Editions, 1988

Stran: 176