Položky aukce autora: Krásnohorská Eliška 1847 - 1926

podpis s datací 17/1 1921 naproti titulu E. Krásnohorská, vyd. J. Otto, Praha, 1920, pův. clpl. vazba, 180s., velmi dobrý stav

podpis na tit. listě Fr. Hrubín, vyd. J.R. Vilímek, Praha, 1940, pův. brož, dobrý stav

podepsaná báseň ("Co v duších prostých lidí lká..") na patitulu a rukopisné opravy v textu knihy P. Bezruč, vyd. Nový lid, Brno, 1920, clpl. převazba, 143s., plátno na vazbě poškozené

podpis autora s věnováním na patitulu, vyd. Mladá fronta, Praha, 1997, brož, 54s., výborný stav

1999, Rebo productions

Naše vojsko, 1963

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

Stran: 628

Tibor Huszár s.r.o., 2007

Stran: 210