Položky aukce autora: Kubašta Vojtěch 1914 - 1992

sign. PD VKubašta., 27,9 x 20,4cm, varinta s názvem "Tales from East and West", při okrajích mírně pokrčený papír

sign. PD VKubašta., 27,9 x 22cm, varinta s názvem "Tales from East and West", při okrajích mírně pokrčený papír

sign. LD VKubašta., 37,2 x 28,1cm, realizováno pro francouzské vydání knihy (vyd. Gründ, Paříž, 1981), nápis "Les plus belles légendes du monde" vlepen, v pravém dolním růžku flíček, při okrajích několik nepatrných flíčků, velmi dobrý stav

Marco Polo
2500,- aukce

dvoustranné rozkládací leporelo, 44x33cm, vyd. Artia, Praha, 1959, první vydání, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav

Děda Mráz
2000,- aukce

třístranné rozkládací leporelo, 66x32cm, vyd. VDI Obzor, Plzeň, 1991, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav

Prales
3800,- aukce

dvoustranné rozkládací leporelo, 45x33 cm, vyd. Artia, Praha, 1954, první vydání, uvnitř přiložen pětijazyčný popis vyobrazených zvířátek, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav

třístranné rozkládací leporelo s otočným kormidlem na zadních deskách, 68x32cm, vyd. Bancroft, Londýn, 1954, první vydání (později se vyráběli dvoustranné verze bez textu), anglický text, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav

Mekka
2500,- aukce

dvoustranné rozkládací leporelo 46x33cm, vyd. Artia, Praha, 1955, hliníková značka Artia Trade Mark na přední straně, arabsky, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav

obs. 6 obrazů, vyd. Artia, Praha, 1963, původně v italském jazyce, zbylý náklad předělán do českého jazyka - texty uvnitř a text "mezi auty" na obálce přelepen, plátěný hřbet, několik flíčků na papíře, jinak krásný, intaktní stav

obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Frick Verlag, Vídeň, 1967, německy, plátěný hřbet, mírně ohnuté dolní růžky, jinak intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí

obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Artia, Praha, 1967, japonsky, plátěný hřbet, intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí

obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Artia, Praha, 1967, německy, plátěný hřbet, intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí

sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,5 x 59,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,7 x 54,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,7 x 46,8cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,6cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. vpravo uprostřed v praporu VKubašta, 29,1 x 60cm, při okrajích mírně pokrčený papír

sign. monogr. PD VK., 29,6 x 46,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír

« < 1 2 > »

podpis s kresbičkou ptáčka, 11 x 7,5 cm, velmi dobrý stav

podpis s kresbičkou čerta, 10,5 x 7,5 cm, velmi dobrý stav

podpis s kresbičkou čerta, 16,5 x 12 cm, velmi dobrý stav

2002, Akropolis

Vltavín, 2017

Stran: 144

Greenwich Editions, 1988

Stran: 176