Položky aukce autora: Kuklík Ladislav 1947 - *

10x sign. barevný lept s akvatintou a suchou jehlou L. Kuklík, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 51/100, Edice Biblos, sv. 18, volné listy v obálce, výborný stav

11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav

5x sign. kombinovaná technika J. Anderle, vyd. Supraphon, Praha, 1986, ex. 159/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, volné listy v obálce, 44s., výborný stav

4x barevný lept s akvatintou P. Herel, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1995, ex. 50/170 na ručním papíře chamois z Velkých Losin, volné listy v obálce, 55s., výborný stav

Československý spisovatel, 1974

Stav: výborný, hřbet obálky lehce zažloutlá, horní okraj obálky nepatrně otřepen

Stran: 40

2005, Gallery

Československý čtenář, 1938

Stran: 336