Položky aukce autora: Langer František 1888 - 1965

podpis autora na tit. listě, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, ex. 20/30 na holandu, volné archy ke svázání, v obálce, 105s., výborný stav

7x sign. litografie C. Stehlík, vyšlo nákladem autora, Praha, 1981, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

8x sign. litografie P. Roučka, vyšlo nákladem autora, Praha, edice 8x8, ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

5x sign. suchá jehla A. Antonová, bez nakl. údajů, ex. 15/30, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

2x původní signovaná rytina J. Liesler (tisk P. Dřímal); ex. 69/150; vyšlo k 70. narozeninám autora

Spolek českých bibliofilů, 1991

Rusky

1998

Stran: 400

1972, New English Library