Položky aukce autora: Leech John 1817 - 1864

13x ručně kolorovaná mědirytina a další čb. ilustrace J. Leech a Hablot K. Browne, vyd. Bradbury and Evans, Londýn, 1860, brož, 408s., flíčky na listech, jinak pěkný stav

24x ručně kolorovaná mědirytina a další čb. ilustrace J. Leech a Hablot K. Browne, vyd. Bradbury and Evans, Londýn, 1865, clpl. převazba, 391s., zahnědlé ořízky, nový hřbet, desky lehce zašlé, velmi dobrý stav

17x ručně kolorovaná mědirytina a další čb. ilustrace J. Leech, vyd. Bradbury and Evans, Londýn, 1854, clpl. vazba, 550s., přední a zadní desky původní (přední desky se zlacením), hřbet nový, okraje listů a ořízky ušpiněné, desky zašlé a v rozích otřepené, na několika listech nepatrná zateklina při horním okraji, dobrý stav

podpis s věnov. divadelnímu režisérovi M. Horanskému na tit. listě a monogramováno v tiráži J.H. Krchovský, vyd. Větrné mlýny, Brno, 2005, pův. clpl. vazba, 76s., výborný stav

podpis s věnov. na tit. listě V. Závada, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1950, celokož. převazba, 73s., výborný stav

podpis J. Seiferta za básní, sign. kresba L. Rady ve frontispisu, vyd. Jan Formandl, Praha, 1981, 2x dvojlist v ob., ruční papír, velmi dobrý stav

Naše vojsko, 1963

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

Stran: 628

Greenwich Editions, 1988

Stran: 176

Torst, 2001

Stran: 180