Položky aukce autora: Lešehrad Emanuel 1877 - 1955

podpis autora naproti titulu, vyd. Al. Srdce, Praha, 1931, pův. brož, 101s., ob. na hřbetu potrhaná, listy rozvolněné

podpis autora a také překladatele (B. Steiner) na patitulu, vyd. Orbis, Praha, 1935, úpr. J. Štyrský, sešit s obálkou, 44s., dobrý stav

podpis autora naproti titulu, vyd. Orbis, Praha, 1936, úpr. J. Štyrský, přel. P. Eisner, brož s obálkou, 14s., nerozřezáno, na obálce a na prvním a posledním listu žluté flíčky

podpis autora naproti titulu, vyd. Verlag Karl Zink, Praha, 1930, nečísl. ex., brož s obálkou, 38s., nerozřezáno, dobrý stav

obs.: 2x litografie J. Bouda a M. Kohout, 3x lept D. Grečner, P. Melan a J. Slíva, 1x kombinovaná technika J. Dudek a 1x lept, suchá jehla a mezzotinta R. Kaiserová, vše signováno, vyd. 150 výtisků pro účastníky mezinárodního kongresu Exlibris-Fisae, Chrudim, 1996, volné listy v ob., výborný stav

sign. PD VKubašta, 32,5 x 14 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 203 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VK., 13,3 x 16 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 202 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

Obecní dům, 2007

Stran: 250

Knihovna Jana Drdy, 2008

Stran: 176

Národní galerie v Praze, 2005

Stran: 277