Položky aukce autora: Lešehrad Emanuel 1877 - 1955

podpis ve frontispisu Em. Lešehrad, vyd. Rudolf Březina, Praha, 1924, 200 výtisků, polokožená vazba se zlacením na hřbetu, nestr., velmi dobrý stav

1. vydání, obálka a vazba V. Sivko, vyd. ELK, Praha, 1949, doslov J. Grossmann, pův. plpl. vazba s obálkou, 213s., výborný stav

8x čb kresba na kameni a signet B. Žemlička, sign. v tiráži B. Žemlička (il.), M. Dyrynk (redakce a úprava) a J. Tichý (doslov k ilustracím), vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 2004, ex. 406/700, pův. brož s obálkou, 44s., výborný stav

podpis inciálami J.Z. s věnováním na patitulu J. Zahradníček, dřevoryt ve frontispisu O. Stritzko, vyd. Jan Jelínek, Frenštát pod Radhoštěm, 1945, 200 výtisků (tento značen v tiráži jako autorský), edice Stolístek, značka J. Konůpek, upravil a vytiskl Karel Kryl v Kroměříži, volné listy v pův. obálce, 35s., listy bez vady, pravý dolní růžek obálky natržený

2007, Tibor Huszár s.r.o.

1954, Československá akademie věd

1948, F. Kosek

Stav: Jeden list s ilustrací uvolněn z vazby, jinak velmi dobrý stav; lehce odřené okraje desek