Položky aukce autora: Mácha Karel Hynek 1810 - 1836

úprava a dřevoryty O. Štáfl, vyd. O. Štáfl, 1911, ex. 224/300, vazba v moiré hedvábí, 68s., mírně vybledlý hřbet, jinak velmi dobrý stav

Básně
700,- aukce

první svazek knihovny "Bibliofil", Praha, 1916, 200 exemplářů, svázal L. Bradáč, pův. clpl. vazba, 57s., mírně poškozený hřbet desek, jinak velmi dobrý stav

podpis V. Nezvala na patitulu, obálka a typografie K. Teige, vazba Fr. muzika, vyd. Fr. Borový, Praha, 1935, pův. clpl. vazba s obálkou, 228s., na deskách nepatrné flíčky, jinak velmi dobrý stav knihy, okraje a přehyby obálky vyspraveny, taktéž velmi dobrý stav

2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

podpis autora na patitulu, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1929, ex. 21/50 na simili japanu, celokožená vazba s ražbou a zlacením, 566s., hřbet a růžky desek odřené, flíčky na ořízce

Vltavín, 2003

Stran: 158

E. Beaufort, 1940

Stran: 288

1999, OfSeta