Položky aukce autora: Machar Josef Svatopluk 1864 - 1942

podpis autora v prvním svazku, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. č. 5, 2x pův. brož, 202+203s., okraje obálky prvního dílu mírně opotřebené, flíčky na ořízkách, velmi dobrý stav obou svazků, nerozřezáno

3x bar. kombin. techn. J. Istler (85/200), podpis v tiráži V. Obrtel, vyd. Památník národního písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, 250 výtisků, volné listy v obálce, nestr., výborný stav

6x sign. bar. lept J. Istler, vyd. v Edici 33 František Janás, Praha, ex. XVII/80 na ručním papíře z Velkých Losin a s podp. vydavatele a překladatelky (Irma Charvátová) v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav

8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1987, ex. 49/200 s podpisem a věnováním výtvarníka na tit. listěkarton. desky v obálce, velmi dobrý stav

1984, PressFoto

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139

1971, Cercle d´Art

Stav: zcela uvolněné listy; jinak velmi dobrý stav