Položky aukce autora: Machat Michal 1963 - *

sign. perokresba M. Machat, vyd. SČB, Praha, 2016, ex. 209/209 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 38, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. dvoubar. kresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 100/300 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 13, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

4x bar. sign. suchá jehla L. Jandová, vyd. Vladimír Beneš (nakl. Bonaventura), Praha, 2002, ex. 59/100 na ručním papíru firmy Král Předklášteří, svázané listy v obálce, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

Děti kapitána Granta, 172 ilustrací Riou, vyd. Bibliothèque d'Éducation et de Récréation, J. Hetzel et Cie., Paříž, nedat., pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 624s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, desky ušpiněné a mírně opotřebené, v rozích a na hřbetu mírně poškozené, flíčky na listech

Allen Lane, 2006

Stran: 774

Obecní dům, 2007

Stran: 250

Česká grafická akciová společnost Unie, 1906

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

Stran: 736