Položky aukce autora: Mayer Karl Anton

z neoznačeného strojopisu s použitím kreseb Karla Nepraše bez vědomí obou autorů vydal v počtu 20 výtisků jako svou poloročenku D.Ž. Bor (pseudonym V. Zadrobílka), Plzeň, 1981, pův. karton. desky, nestránkováno, výborný stav

3x bar. kombin. techn. J. Istler (85/200), podpis v tiráži V. Obrtel, vyd. Památník národního písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, 250 výtisků, volné listy v obálce, nestr., výborný stav

sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav

Česká grafická akciová společnost Unie, 1906

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

Stran: 736

Regent Books, 1983

Stran: 88

Musée de l´Elysée, 2000

Stav: stav knihy výborný;

Stran: 247