Položky aukce autora: Mikulášek Oldřich 1910 - 1985

podepsaná fotografie s portrétem O. Mikuláška (podpis na líci + dedikace s podpisem na rubu), 2x dopis na ofic. papíře časopisu "Host do domu" adresovaný básníku J. Hrubému, podepsané rozkládací PF se sign. litografií Jar. Dvořáčka, 2x dopis V. Mikuláškové adresovaný básníku J. Hrubému

podpis s přípisem na kartičce

německojazyčný letáček (8str.) ke knize Friedricha Wiesera "Das Gesetz der Macht", na přední straně ručně dopsáno obyč. tužkou "Ať  mi objednají tuto knihu", iniciálami podepsán E. Beneš, přiložena čb. fotografie EB z ateliéru J.F. Langhans

podpis T.G. Masaryka na autogramovém lístečku

Odeon, 1985

Stav: obálka mírně zašlá, jinak velmi dobrý

Stran: 187

Odeon, 1993

Stav: obálka zašlá, jinak velmi dobrý

Vltavín, 2019

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 138