letáček se sezname vyst. prací (20) s dobovými cenami, Aventinská mansarda, Praha, 1928, na titulu rukopisný vpisek "1928" barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., velmi dobře zachováno
5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav
podp. na tit. listě J. Kolář, vyd. Revue K, Alfortville, 1988, pův. brož, text francouzsky, dobrý stav