Položky aukce autora: Antonín Morávek 1896 - 1959

obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav

letáček se seznamem vyst. prací (51) s dobovými cenami, vyd. Východoslovenské muzeum, Košice, 1930, na titulu rukopisný vpisek "1930" a "Košice" barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., trochu pomačkáno a ušpiněno, jinak dobrý stav

překlad P. Kopta, doslov V. Černý, strojopis v kartonových deskách z roku 1979, 120s., il. na ob. a na patitulu Jaša David?, velmi dobrý stav

pův. sign. grafický list vložený v ob. J. Kolář (20x14,5 cm), vyd. Theo Rommerskirchen, 1995, ex. Autorský výtisk 33/50 (vyšlo číslovaných 990 výtisků), pův. brož s ob. a průhledným plastovým pouzdrem, velmi dobrý stav

1977, Odeon

Stav: obálka při okrajích mírně otřepená; ořízka trochu zažloutlá; jinak velmi dobrý stav

2009, Gallery

1985, Severočeské nakladatelství

Stav: jen trochu ušpiněná ořízka, jinak velmi dobrý