Položky aukce autora: Neumann Stanislav Kostka 1875 - 1947

podpis autora na tit. listě, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, brož, 89s., mírně pomačkaná přední obálka, velmi dobrý stav

vede a vydává St.K. Neumann, řada obrazových příloh a ilustrací, 1904, blok listů bez původní obálky, 84s., poškozený hřbet se zbytky obálky, listy při krajích mírně potrhané

podpis autora za tit. listem, dřevoryty J. Benda, vyd. Mánes, Praha, 1914, brož, 84s., mírně poškozený hřbet obálky, dobrý stav

podpis autora naproti titulu, obálka anonym, vyd. Večernice V. Vortel a R. Rejman, Praha, 1923, pův. brož, 68s., několik uvolněných listů, krásný stav

podpis autora na patitulu, vyd. Alois Srdce (na obálce uveden Fr. Borový), Praha, 1922, brož s obálkou, 86s., okraje obálky odřené, jinak velmi dobrý stav

vyd. Moderní revue, Praha, 1903, brož, 67s.,

podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, upr. M. Kaláb, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 89s., velmi dobrý stav

3x původní sign. mědirytina K. Zeman, vyd. Supraphon, Praha, 1981, ex. 31/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, listy svázané nití v obálce, 28s., výborný stav

1x. sign. J. Pileček, J. Hadlač, 2x sign. neznámý autor a 1x lept bez signatury, bez nakl. údajů, 1979, ex. 24/90, volné listy v obálce, výborný stav

7x původní signovaný lept (18,4 x 12 cm), řada vyobrazení v textu a podpis v tiráži V. Komárek, vytiskl a vyd. Jan Mauler, 1982, ex. 26/30, ruční papír, nestr., výborný stav

1999, Rebo productions

Český art holding, 2000

Stran: 237

2002, Akropolis