Položky aukce autora: Neznámý autor

68 fotografických snímků na 64 listech (1 tabule chybí, č. 29); fasády, detaily, vrata, vestibuly, vyd. Ant. Schroll & Co., Vídeň, 1906, světlotisk, volné listy v pův. plpl. deskách, místy flíčky na listech, okraje desek mírně opotřebeny, dobrý stav

vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné

obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek

3x podpis na patitulu každého ze tří svazků K. Toman, Pohádky krve (1928): bar. dřevoryt a úprava Fr. Kysela, ex. 39/600 na ručním papíře; Melancholická pout (1930): bar. dřevoryt a úprava Fr. Kysela, ex. 122/200 na ruční papíře; Sluneční hodiny (1932): 2x bar. dřevoryt J. Rambousek, ex. 193/200 na ručím papíře; vše vyd. Fr. Borový, 3x plpl. vazba, 60+54+48s., velmi dobrý stav všech tří svazků

celokožená vazba se zlacením a ražbou A. Malík?, vyd. H. Kosterka, Praha, zlacená horní ořízka, vevázána přední i zadní část pův. obálky, 167s., velmi dobrý stav

podpis autora naproti titulu, vyd. Orbis, Praha, 1936, úpr. J. Štyrský, přel. P. Eisner, brož s obálkou, 14s., nerozřezáno, na obálce a na prvním a posledním listu žluté flíčky

Trigon, 1992

Stav: obálka ušpiněná; vevnitř knihy ve výborném stavu

Stran: 87

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

2002, Akropolis