Položky aukce autora: Neznámý autor

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1988, Odeon

Stav: velmi dobrý, obálka lehce zašpiněná